Nové aktualizované wifi ovládání pro jednotky Daikin

Intuitivní – Daikin se zaměřil především na intuitivní ovládání a vylepšení funkčnosti. Stávající uživatelé starší verze budou upozorněni na aktualizaci pro využití nových prvků ovládání.  

Ovládání všech vlastností a funkcí přes aplikaci – pokud má jednotka Econo režim, Powerful nebo Flash streamer, automaticky se tyto funkce zobrazí v aplikaci a můžete je aktivovat.

Uživatelsky příjemné ovládání – můžete ovládat více jednotek najednou díky zónování, stejně tak nastavit na všech jednotkách v ložnicích teplotu např. 22°C. Dále si můžete přednastavit různé scénáře a propojit aplikaci pomocí funkce IFTTT „if this then that“ s jinými aplikacemi.

Sledování spotřeby energie – nová funkce měření spotřeby energie (pouze u vybraných jednotek) může být zobrazena denně, týdně či na roční bázi. Toto je výhodné především pro porovnání spotřeby s nastaveným komfortem nebo pro porovnání spotřeby během vytápění a chlazení.

Funkce IFTTT – to znamená „pokud toto pak tamto“, umožní automaticky spustit zařízení, pokud se splní přednastavená kritéria. Např. pokud venkovní teplota klesne pod 10°C, zapne vytápění pomocí tepelného čerpadla vzduch-vzduch.

Prohlédnout mapu referencí