Naše služby

Klimatizace a chlazení

Mezi námi dodávané chladící zařízení patří kondenzační jednotky, kompresorové jednotky a chillery. Své uplatnění nachází v komerčním chlazení, ve skladech i výrobních a technologických prostorech. Chladící zařízení dodáváme vždy dle specifických požadavků zákazníka.

Vzduchotechnika a rekuperace

Pro zákazníky ve městě Praha a okolí zajišťuje zařízení i dodávku a montáž klimatizace a dalších produktů z kategorie „vzduchotechnika“. Nabízíme dodávku a montáž klimatizace značek Toshiba, Daikin, LG, Panasonic, Samsung a další.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou ideální vytápěcí systém pro rodinné domy i větší objekty. Dají se použít ve starších domech i novostavbách. Mezi hlavní výhody tepelného čerpadla patří nízké provozní náklady, ideální teplota po celý rok, jednoduchá montáž a údržba atd.

Servis a další služby

Při servisní činnosti provádíme vizuální kontrou, čištění vnějších a vnitřních zařízení, čištění filtrů, kondenzátní vany, výměníků, kontrolu elektrického proudu a napětí, kontrolu tepelné izolace, kontrolu správné funkce regulačních obvodů a další úkony.

Přejít nahoru