Klimatizace a chlazení

Domů / Služby / Klimatizace a chlazení

Pokud máte zájem o dodávku a montáž klimatizace, je nejlepší nás kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného zařízení a ideálního umístění. Klimatizace slouží k úpravě vzduchu a stala se standardem moderního bydlení. Provádíme dodávku a montáž různých druhů (split, multi-split, VRV …) a značek (Daikin, Toshiba, Mitsubishi…). Montáž provádí výhradně naši zaměstnanci. Nabízíme pouze kvalitní a prověřené produkty. Klimatizace jsou vhodné k chlazení a topení jak v bytech a rodinných domech, tak i v kancelářích, administrativních budovách, technologických centrech a serverovnách. Jejich výhodou je maximální účinnost, tichý a ekologický provoz.

Chladící a mrazící zařízení (kondenzační jednotky, kompresorové jednotky, sdružené kompresorové jednotky, chladiče vody …) nachází své uplatnění v komerčním chlazení, ve skladech i výrobních a technologických prostorách. Dodáváme chladírenské technologie vyráběné v české republice s komponenty výhradně od renomovaných evropských firem.

Zabýváme se dodávkou, montáží a poradenstvím v oblasti chladící a klimatizační techniky, tepelných čerpadel a vzduchotechniky.
© OK klima s.r.o. 2024
Vytvořil Petr Smejkal