Stylish

Coanda efekt

Coanda efekt, který se již používá také v jednotce Ururu Sarara, optimalizuje průtok vzduchu pro komfortní klima. Speciálně navržené lamely zajišťuji cílenější prouděni vzduchu, které umožňuje lepší distribuci teploty po celé místnosti.

Čisty vzduch bez prachu, pylů

Flash Streamer používá proud elektronů pro aktivaci chemických reakci s částicemi ve vzduchu. Technologie Flash Streamer rozkládá alergeny, jako jsou pyly nebo plísně, rozkládá formaldehydy, odstraňuje nepříjemné pachy a poskytuje lepši, čistší vzduch.

Inteligentni tepelne čidlo

Jednotka Stylish používá inteligentní čidlo pro zjištěni povrchové teploty v prostoru a zajištěni komfortní tepelné pohody.
Po stanoveni aktuální teploty v místnosti pak čidlo Grid Eye rozdělí proud vzduchu rovnoměrně po celé místnosti a následně přejde do prouděni směřujícího teplý nebo studený vzduch přesně do těch míst, kde je to zapotřebí.

Tichy provoz

Jednotka Stylish používá speciálně vyvinutý ventilátor, který optimalizuje prouděni vzduchu a zvyšuje tak energetickou účinnost při nízké hlučnosti.
Kvůli dosaženi vyšší energetické účinnosti, společnost Daikin vyvinula ventilátor, který je účinný i v malých rozměrech jednotky Stylish. Ventilátor a výměník tepla dosahuji špičkové energetické výkonnosti a při tom funguji při hladině hluku, kterou lidé neslyší.

Daikin Online Controller

Jednotku Stylish můžete také regulovat ze svého chytrého telefonu. Stačí se připojit k Wi-Fi a stáhnout aplikace Daikin Online Controller a začít ovládat váš systém.

Vaše výhody

Přejít nahoru